Markalar

Kale

1

Yaşam konforunu artıran; kaliteli, fonksiyonel, estetik ve her zevke uygun ürünler sunan Kale, yaşamın olduğu her alanda güvenilir ve öncü bir marka...

Kale Banyo

Kale Banyo, vitrifiyeden armatüre, banyo mobilyalarından akrilik küvet, duş tekneleri ve kabinlere kadar geniş bir yelpazede mekânlarınıza bütünsel çözümler getirmektedir. Zengin modül, renk ve kaplama seçenekleri ile kombinasyonlar yaratmanıza olanak sağlamaktadır.

Çanakkale, Çan/Semedeli'de 40 bin m²'si kapalı toplam: 80 bin m²'lik modern üretim tesislerinde 2 milyon parça vitrifiye kapasitesi, 60 bin parça/yıl gömme rezervuar üretim kapasitesi, 60 bin parça/yıl akrilik üretim kapasitesi, 60 bin takım toplamda 150 bin modül banyo mobilyası üretim kapasitesine sahiptir.

Kale Boya / Sıva

Türkiye'de boya ve dış cephe sıvalar sektöründe ilk 5 marka içerisinde olan Kale Boya / Sıva, iç ve dış cepheler için insan ve doğaya dost, su bazlı sağlıklı boyalar ile yaşam alanlarına renk katmaktadır.

Seçkin renklerden oluşan kartelaların yanı sıra Renk Bankası ve Renk Ustası ile sunulan binlerce renk seçeneği ile Kale Boya kendinizi özgürce ifade etmenizi sağlamaktadır. Dekoratif hazır renkli dış cephe sıvalarını 1968'den beri Türk mimar ve mühendislerinin hizmetine sunan Kale Sıva, yıllara meydan okuyan dayanıklılığı, seçkin renklerden oluşan kartelası ve dekoratif yapısı ile dış cephelere estetik bir güzellik katan ürünler sunmaktadır. Kale, dış cephe sıvalarında gelenekselleşen Dekor'dan inovatif bir ürün olan Camsıva'ya kadar gelenek ile geleceği bir arada sunmaktadır.

Kale Mantolama

Yalıtım uygulamalarında en iyi ürün, en iyi çözüm ve en iyi uygulamayı sunarak her sene %50'nin üzerinde gerçekleştirdiği büyüme ile yalıtım sektöründe tercih edilen bir marka olan Kale Mantolama, alanında ilk üç firmadan biri olmayı hedeflemektedir.

kale.com.tr

2